Torebka przezroczysta – hit czy kit?

Zgodnie z najnowszymi trendami 2012 na wybiegach pojawiły się torebki… przezroczyste. Chociaż idea jest już bardzo stara, to znów powracają modele torebek przezroczystych. Z pewnością takie torebki są dla odważnych kobiet. Co sądzicie o takich torebkach? Modne czy zbyt odważne? Czy nosiłybyście taką torebkę. Czekamy na opinie w komentarzach.

Torebka przezroczysta (źródło: modaistyl.com)

3 odpowiedzi do “Torebka przezroczysta – hit czy kit?”

  1. Elcia pisze:

    Fajne są przezroczyste torebki, wbrew pozorom praktyczne. Zawsze widać co w nich jest i nie trzeba za każdym razem przekopywać całej torebki w poszukiwaniu kluczy, telefonu czy błyszczyka, bo widać od razu czy wzieliśmy ze sobą te gadżety. Bardziej obawiałabym się np. napadu, gdy nosimy ze sobą jakiś fajny telefonik i ktoś widząc go w torebce nie zechciałby go zakosić. Ale ogólnie idea przezroczystej torebki mi się podoba.

  2. Agnieszka pisze:

    Ostatnio widziałam model Prady torebki przezroczystej i naprawdę bardzo mi się spodobał. Torebka miała akcenty szarości wokół i wyglądała bardzo stylowo. Chętnie bym sobie ją zakupiła :)

  3. Renia pisze:

    Takie torebki to kicz jakich mało. Kto to widział, żeby torebka była przzezroczysta, jak ma służyć właśnie do ukrycia rzeczy. Gdybym chciała wszystkim pokazywać cokolwiek to nosiłabym to w ręce i nie wkładała do torebki. W każdym razie nigdy nie kupilabym takiej torebki.

Zostaw komentarz